День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Його відзначають щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва першого саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС у 1986 році. У 8 класі відбулась виховна година, присвячена цій важливій даті.Учні переглянули тематичні матеріали, вшанували героїзм усіх ліквідаторів, які не шкодуючи своїх життів та здоров’я, рятували майбутнє всього […]








