Завершення Олімпійського тижня
Ось і завершився Олімпійський тиждень в Людинському ліцеї, під гаслом “Україна єднає серця”!!! Протягом якого учні змагалися в різних видах спорту і пропагували олімпійський рух та здоровий спосіб життя Дякуємо нашим захисникам, що маємо змогу навчатися та займатися спортом!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!








