Всеукраїнський урок ментального здоров’я “Ти як?”
В нашому ліцеї був проведений Всеукраїнський урок ментального здоров’я, який реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційований першою леді України Оленою Зеленською. Учні дізнались що таке ментальне здоров’я та виконали вправи для розуміння того, як впоратися з своїми емоціями, а також ознайомились із простими правилами для збереження психічного здоров’я. До даного заходу […]








